Meist

Dr.Nona visioon

Me kõik imetleme edusamme, kuid kui tegemist on meie kehaga, tahame kõik kella tagasi keerata. Selle soovi täitmiseks on välja töötatud kõrgtehnoloogilised lahendused, kuid ainult tehnoloogia ja looduse tervendavate omaduste kombinatsioon võib pakkuda meile igatsetud elukvaliteeti.

Meie püüdlused leida tervislikku ja kasulikku lahendust naha taastamiseks on viinud uskumatu elujõu avastamiseni Surnumere põhjas: arhebakterites. Tänu ainulaadsele füüsilisele vormile, mis põhineb erakordsetel valgu-, aminovedelike ja antioksüdantide kogumitel, arenevad arheebakterid Surnumere võimatult külalislahketes elutingimustes.

Dr Nona välja töötatud Halo Complex ™ valem võimaldab meil kasutada arhebakterite jõudu teie kehas tõeliste muutuste tekitamiseks. Archaebacteria looduslike omaduste väljavõtmise ja nende ühendamise abil Surnumere hästi dokumenteeritud ja uuritud ravivõimetega on dr Nona suutnud luua uuenduslikke tooteid, millel on enneolematud vananemisvastased omadused.

Kaks aastakümmet pärast meie tegevust on Halo Complex ™ muutnud miljonite inimeste elu kogu maailmas, kellele meeldib nüüd aeglasem vananemisprotsess ja noorem ilme. Nüüd saate ka teie olla energilisem ja dünaamilisem ning saada rohkem komplimente.

Kutsume teid üles avastama meie uue põlvkonna Surnumere tooteid ja alustama igavest elu. Meie kuus tootesarja pakuvad teile üldist lahendust oma elukvaliteedi parandamiseks, elujõu suurendamiseks, keha kaitsmiseks ja noorusliku välimuse säilitamiseks.

Tekkis küsimusi?

Liitu uudiskirjaga

Ole kursis parimate sooduspakkumiste ja uute toodetega